Başkanın Mesajı

Değerli Cihanbeylili Hemşehrilerim

Tarih boyunca birlik, beraberlik, huzur ve kardeşlik ikliminin hakim olduğu güzel ilçemiz Cihanbeyli’ye hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Yüzölçümü bakımından Türkiye’nin en büyüğü olan ilçemiz tarihi, kültürel değerleri, verimli arazileri ve son dönemde yapılan çalışmalarla Orta Anadolu’nun parlayan yıldızı konumundadır.

Türkiye’nin yüz ölçümü bakımından en büyük ilçesi olan Cihanbeyli’ye yakışır hizmetleri kazandırma noktasında ben ve arkadaşlarım sorumluluklarımızın bilincindeyiz. İlçemizi daha yaşanabilir bir yerleşim birimi yapmak için çaba göstermekteyiz.

Göreve geldiğimiz günden buyana yaptığımız çalışmalar, ilçemizde yükselen dev projeler sadece Konya’da değil, tüm Türkiye’de ses getirmiştir. Geniş coğrafyamızın her yanına eşit hizmet etmek amacıyla kurduğumuz yönetim sistemi, bütçemizden yatırımlara ayırdığımız Türkiye ortalamasının üzerindeki pay ve her geçen gün bir yenisi yükselen milyonlarca liralık eserlerle örnek gösterilmekteyiz.

İlk günkü heyecan ve azimle, güce-gündüz demeden halkımıza hizmet etmek için çalışmaktayız. Şüphesiz ki bu konudaki en büyük yardımcımız birlik ve beraberliğin en güzel örneğini gösteren halkımız olmuştur.

Cihanbeyli’nin güzel insanlarıyla el ele, gönül gönüle vererek, göreve gelmeden önce söz verdiğimiz her hizmeti fazlasıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Şimdi ise ilçemizi 2023 hedeflerine hazırlamaktayız.

Cihanbeyli her şeyin en iyisine layıktır ve yaptığımız çalışmalarla ilçemizi çok güzel bir gelecek beklemektedir. Aşkla, azimle, kararlılıkla, durmadan, yorulmadan Cihanbeyli’ye hizmet etmeye devam edeceğiz.

Her daim bize güç veren, bizlerden destek ve dualarını esirgemeyen hemşehrilerime teşekkür ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.